a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

09:00 - 19:00

Çalışma Saatlerimiz Pts. - Cum.

0212.211 9293

İletişim Bilgilerimiz

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

HAKKIMIZDA

Arkadaş Bilgisayar

Arkadaş Veri Kurtarma Hizmetleri

Anakart, notebook onarımı ve veri kurtarımında aradığınız tüm çözümler Arkadaş Bilgisayar’da sizleri bekliyor. Arkadaş Bilgisayar 1997 Yılında kuruldu. İlk olarak Anakartlar üzerinde araştırmalar yaparak bilişim sektörüne adımını attı. Anakartlar üzerinde uzmanlaşan Arkadaş Bilgisayar, bu doğrultuda uzman derecesindeki bilgi ve tecrübelerini kullanarak müşterilerine PC anakart tamiri hizmeti sunmaya başladı.

Daha sonra notebook tamiri ve data kurtarma (veri kurtarma) hizmetleri de vermeye başlayan Arkadaş Bilgisayar bu alanda da başarıyı yakaladı. Tüm bu konularda eksiksiz hizmet veren firma, sahibi Ömer Amasya ve uzman kadrosuyla birlikte Mecidiyeköy’deki merkezlerinde PC anakart tamiri, notebook tamiri ve data kurtarma (veri kurtarma) işlerini halen devam ettiriyor.

Arkadaş Bilgisayar

Arkadaş Bilgisayar’ın anakartlar dışında uzmanı olduğu bir diğer konu ise data kurtarmadır. Data kurtarma (veri kurtarma), yazılımsal ya da donanımsal hata ve sorunlarla birlikte kaybedilen verilerin tekrar kullanılabilir hale getirilmesidir. İşte bu gibi durumlarda, sabit diskinizin üzerinde bulunan verileri kaybetmeniz halinde Arkadaş Bilgisayar’ın uzman kadrosu ve konu üzerindeki deneyimi verilerinize tekrar uzlaşma şansını verecektir. Veri kurtarma işlemi günümüzde ancak profesyonel altyapının uzman bir ekiple birleşmesiyle başarılabiliyor. En küçük bir hata geri dönülmesi zor kayıplara yol açıyor.

Bunların bilincinde olan firma 5 yıldır uzman kadrosu ve güçlü altyapısıyla verileri kurtarma garantisiyle faaliyetini sürdürmekte.

Arkadaş Bilgisayar

Datalar firmaya ulaştığı andan itibaren firmanın sorumluluğunda titiz çalışmalar neticesinde kaybolan verilere ulaşılıyor. Arkadaş Bilgisayar’ın müşterilerine sunduğu eşsiz hizmetler dışında arızalı anakart ve notebook’lara da net çözümler üretebiliyor. Anakart ve notebook tamirinde de profesyonellik kazanmış olan firma bu alanda da sektör üzerinde üne kavuşmuştur. Arkadaş Bilgisayar aynı zamanda Anakart’larda karşılaştığınız fiziksel problemlerin nerden meydana geldiğinin kolayca tespitini sağlayan Post Card cihazlarının da satışını yapıyor. Bu cihazlar sayesinde anakartınız üzerindeki bir arıza ya da hatayı kendi kendinize tespit edebilme imkanına da kavuşuyorsunuz.

Post Card cihazları, anakart’ta karşılaştığınız problemi üzerindeki ekrandan size numara olarak verir. Yanında verilecek hata, kod listesinden de o numaraya karşılık gelen kod sizin anakartınızdaki problemi belirtir. Hem PCI hemde ISA slotlara takılan bu cihazın kullanımı ise oldukça kolaylaştırılmıştır.