a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

09:00 - 19:00

Çalışma Saatlerimiz Pts. - Cum.

0212.211 9293

İletişim Bilgilerimiz

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Gizlilik Politikamız, Güvenlik Garantimiz

Arkadaş Bilgisayar. data kurtarma hizmetleri çağdaş ticari anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile data kurtarma işlemleri vermektedir. işbu Arkadaş Bilgisayar veya web sitesi arkadasbilgisayar.com a vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi edinme amaçlı hizmet vermektedir.

Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından Arkadaş Bilgisayar sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Arkadaş Bilgisayar. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Arkadaş Bilgisayar. sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Arkadaş Bilgisayar. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Arkadaş Bilgisayar. ‘nin tabi olduğu kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Arkadaş Bilgisayar. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Arkadaş Bilgisayar sorumlu değildir.

Arkadaş Bilgisayar, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Arkadaş Bilgisayar gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Arkadaş Bilgisayar.’e aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Arkadaş Bilgisayar da saklıdır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Arkadaş Bilgisayar sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda Arkadaş Bilgisayar’a danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Aşağıda bahsi geçen maddeler Arkadaş Bilgisayar garantisi altındadır:

– Müşteriler tarafından Arkadaş Bilgisayar’a data kurtarma, tamir, yedekleme, ticari ve adli inceleme, silme amacıyla teslim edilen Disk, Notebook ve benzeri ürünler teslim edildiği andan itibaren çalınma ve kaybolmaya karşı Arkadaş Bilgisayar sorumluluğu altındadır.

– Arkadaş Bilgisayar müşterilere (kişi yada kuruluş) ait cihaz içindeki bilgileri hiçbir koşul ve şart altında (müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece) 3.şahıslara vermeyeceğini taahüt eder.

– Arkadaş Bilgisayar, teslim edilen cihazların iadesinde kesinlikle cihaz durumunu zorlaştıracak müdahalelerde bulunmaz.

 

Arkadaş Bilgisayar, Kurtarılan dataların teslimatı esnasında kurum/kişi lerin şahsen kendilerinin teslim alması yada vekalet ettiği şahısların teslim almalarını yada dataların şifrelenmiş şekilde kargoyla gönderilmesini tavsiye eder.

Saygılarımızla,
Arkadaş Bilgisayar